Przewodnik po zdrapkach

Przewodnik po zdrapkach

Od czasu wprowadzenia ich w 1974 roku do dnia dzisiejszego, karty zdrapek ewoluowały do ​​jednej z bardziej popularnych gier na całym świecie. Oryginalne karty do gry zostały wyprodukowane przy użyciu technik manualnych. Amerykańska firma Scientific Games Corporation, kierowana przez specjalistę ds. Promocji sprzedaży, Daniela Bowera i naukowca Johna Koza, opracowała pierwszą na komputerową grę w zdrapkę.

Ponad dekadę później Astro-Med, inna amerykańska firma, otrzymała patent amerykański na karty "natychmiastowego zdrapywania". Bardzo podobne do nowoczesnych kart drapania, były to pierwsze prawdziwe zdrapki.

Podstawa pierwszych kart do drapania była podobna do dzisiejszych. Gracz zostaje poproszony o zeskrobanie trzech lub więcej obszarów, które ukrywają różne symbole lub cyfry. Poprzez zarysowanie cienkiej membrany ujawniono różne symbole i liczby. Jeśli istnieje odpowiednia liczba pasujących symboli, wygrywa się nagrodę.

Pierwsza gra zawierała litery i cyfry, a nowe zaawansowane karty zdrapek zawierały inne symbole, takie jak słowa, obrazy i popularne adaptacje gier karcianych, takich jak Monopoly, pokera i blackjack. Dziś można znaleźć zdrapki związane ze specjalnymi promocjami, w tym różnymi produktami, wydarzeniami sportowymi opartymi na popularnych motywach, takich jak Mistrzostwa Świata w FIFA, Harley Davidson i wiele innych.

Obecnie istnieją dwaj główni producenci kart do gier. ASGC jest największym producentem drapaków na rynku światowym. Mają swoje zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Kanadzie, Australii, Brazylii i Wielkiej Brytanii. Producentem innych zdrapek jest Pollard Banknote z zakładami produkcyjnymi w Kanadzie i USA.

Wprowadzenie do Online Scratch Cards

Około roku 2010 karty zdrapek pojawiły się po raz pierwszy w kasynach online. W internetowych wersjach gry wykorzystano najnowszą technologię Java i Macromedia Flash, aby symulować rozgrywkę i mechanikę prawdziwych kart zdrapywania. Oznaczało to, że możesz kupować i stawiać zakłady na zdrapkę w różnych kasynach online. Za pomocą myszy możesz "zarysować" powierzchnię karty i odkryć ukrytą poniżej potencjalną nagrodę.

Dzisiaj, natychmiastowa gra loterii zdrapek może być rozgrywana w różnych sklepach, kioskach, cegielniach i kasynach w największych miastach i miasteczkach na całym świecie, ale także w kasynach online. Ze względu na niski koszt i możliwość natychmiastowego wygrania, karty do drapania są jedną z najpopularniejszych gier hazardowych od wielu dziesięcioleci. Popularność loterii zdrapek rośnie od czasu wprowadzenia zdrapek online dostępnych w dużych kasynach online.

Skrót do uderzenia Jackpota

Granie w zdrapki online może być twoim skrótem do trafienia w dziesiątkę. Jeśli masz szczęście, możesz wygrać ogromne nagrody siedząc w domu przy pomocy laptopa lub telefonu. Zasady gry w zdrapki online są proste, tak samo proste jak prawdziwe karty zdrapki. Ciesząca się dużą popularnością, duże kasyna online oferują karty zdrapek online, aby przyciągnąć graczy ze wszystkich dziedzin życia.

Reguły są proste i łatwe do zrozumienia. Jedną z rzeczy, które mylą ludzi podczas gry w Internecie, jest to, że nie rozumieją, jak naprawdę działa drapanie kart. Praktycznie robisz wszystko, co chcesz. Aby rozpocząć, wystarczy zalogować się na swoje konto w kasynie i przejść do strony zdrapki. W zależności od zainteresowań i preferencji wybierz jedną z internetowych zdrapek.

Co ukrywasz pod spodem?

Po zakupie karty powinieneś kliknąć na selektorze monet, aby wybrać rozmiar monety, którą chcesz zagrać. Po prostu zmniejszając lub zwiększając wartość monety, możesz wybrać, ile chcesz wydać. Część karty, którą musisz zadrapać, jest oznaczona tak, aby gracz mógł ją natychmiast zauważyć. Informacje ukryte pod zadaszoną powierzchnią dadzą ci znać, czy trafisz w dziesiątkę, czy nie.

Aby wybrać nową kartę zdrapki, należy kliknąć "Nowa karta". Spowoduje to przeniesienie nowej karty na ekran komputera. Istnieją dwa proste sposoby na ujawnienie nagrody, jaką oferują największe kasyna online. Jeśli bardziej interesujesz się staroświeckim sposobem, możesz użyć urządzenia myszy jako wirtualnej monety. Bardziej ekscytujący proces "zdrapki" wykorzystuje komputerowy kursor do zdrapywania zaznaczonej powierzchni. Inną metodą, która jest szybsza, jest kliknięcie przycisku "Pokaż kartę", który natychmiast wyświetli wynik końcowy.

Jeśli uzyskasz trzy lub więcej pasujących symboli, wygrywasz. Wszelkie wygrane zostaną automatycznie dodane do konta gracza. Ilość wygranych pieniędzy jest obliczana na podstawie wielkości Twojego zakładu, w tym wartości wykreślonych symboli. Jedną z najlepszych zalet grania online jest to, że możesz wygrać fantastyczne nagrody, które przekraczają zwykłą wygraną.

Zabawa i pokonanie gry

Zdrapki to zabawny sposób na zarobienie natychmiastowych pieniędzy bez konieczności ponoszenia zbyt dużych sum pieniędzy na zakup kart. Ta gra jest ogólnie uważana za grę czystego szczęścia, ale to nie znaczy, że nie ma pewnych metod i wskazówek, które zwiększą twoje szanse na wygraną. Ogólnie rzecz biorąc, sprowadza się to do szczęścia, ale nie ma nic złego w poprawie twoich wygranych.

Trzymaj się budżetu: warto pamiętać o budżecie. Musisz być pewien, że nie wydajesz zbyt szybko pieniędzy. Bez względu na to, ile możesz zrobić od zera, najpierw zdecyduj, ile chcesz wydać.
Wybierz renomowaną stronę: Aby grać bezpiecznie, wybierz dobrą witrynę. Dobra strona hazardowa zwiększa Twoje szanse na uczciwą wygraną.
Wypróbuj odmiany kart zdrapek: Wszystkie główne kasyna online oferują różne odmiany zdrapek z interesującymi motywami i dużymi wypłatami. Możesz wypróbować gry takie jak Slam Funk lub Granny Prix i dobrze się bawić, próbując wygrać duże.
Przestań grać, gdy przestanie być zabawą: Pamiętaj, ta gra ma być zabawna, poza tym, że daje ci szansę wygrania dużej nagrody. Lepiej przestać grać, gdy nie ma już ochoty na zabawę. Zawsze możesz wrócić jutro i kontynuować.
Aby grać w tę grę efektywnie i jak najlepiej wykorzystać ją, ważne jest, aby zrozumieć grę i jej podstawowe zasady. Przy odpowiednim podejściu i postawie możesz dobrze się bawić grając w zdrapkę online. Pamiętaj, że mogą wystąpić straty, zanim pojawią się zyski.